Mieszkanie w Łodzi – pow. 36,67 m.kw.

Z początkiem jesieni mam dla Was projektową perełkę (dopieszczoną w najmniejszym calu!). Odcienie szarości i zieleni pojawiły się w projektowanym mieszkaniu z Łodzi. Zadanie nie było łatwe ze względu na niewielką przestrzeń o łącznej powierzchni 36,67 m.kw.
W rozsądnej cenie udało się zaprojektować mieszkanie w 100% spersonalizowane i dopasowane do potrzeb wszystkich mieszkańców!
 
Kolejno:
W sypialni pojawiła się pojemna szafa, 2-osobowe łóżko z ramą imitującą półki (przy małych powierzchniach liczy się każdy centymetr do przechowywania!), kącik dziecięcy z miejscem do karmienia oraz pokaźnych rozmiarów regał.
 
W salonie – poza strefą dzienną gdzie znajdziecie rozkładany narożnik z widokiem na ścianę TV, znajduje się również stół z 4-ma krzesłami oraz kącik biurowy.
 
Kuchnia – to było nie lada wyzwanie! Kształt pomieszczenia podyktowany jest obszernymi kominami i ciągami wentylacyjnymi. Na najdłuższej ścianie znajdują się dwa okna. Plan był prosty: zmieścić wszystkie sprzęty kuchenne + suszarkę w zabudowie. Efekt? Pełna zabudowa (z lodówką, piekarnikiem i suszarką) z prawej strony od wejścia, zlewozmywak wraz ze zmywarką z lewej strony – pod oknem – oraz płyta grzewcza na ścianie na wprost wejścia z pojemną szafką poniżej. Uff!
 
W łazience wykorzystaliśmy wnękę (głębokość łazienki) aby umieścić tam kabinę prysznicową. Na wprost wejścia znajduje się szyta na miarę szafka wraz z umywalką nablatową. W jednym z narożników tego pomieszczenia powstała wysoka do sufitu zabudowa, której zadaniem jest ukryć pralkę, kosz na bieliznę oraz ciąg rur. Nad zabudową stelaża podtynkowego zostanie wykonana szafka (jeszcze więcej miejsca do przechowywania!).
 
Hol to ostatnie z opisywanych pomieszczeń. Standardowo znalazła się tu szafa na odzież wierzchnią oraz lustro. Dodatkowo udało się zmieścić regał (IKEA) na buty oraz dwie zamykane szafki np. na kapcie.
 
Całość ozdobiona plakatami od Hog Studio. Dla części plakatów tło stworzą neutralne odcienie, tj. beże czy szarości – a w salonie – ścianą witającą wszystkich – jest mocny zielony akcent, który powtarza się w formie dodatków w całym mieszkaniu.
Realizacja w toku!
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.