Skip to main content

Poczuj się jak u siebie

Jakość, wygoda i oszczędność Twojego czasu. Usiądź, poczuj się jak u siebie, a ja zajmę się resztą: sprzedam Twój dom, wynajmę Twoje mieszkanie lub znajdę dla Ciebie idealną nieruchomość.

Witaj! Ja nazywam się Małgorzata, a w tej sekcji możesz mnie poznać nieco bliżej!

Jestem osobą niezwykle odpowiedzialną, komunikatywną oraz bardzo zaangażowaną w zadania, które sobie wyznaczę lub które powierzają mi inni.

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Od 2014 r. czynnie prowadzę swoją pracownię projektowania wnętrz – Feel-Project.

Wraz z zakończeniem studiów i otworzeniem pracowni postanowiłam rozwijać się dalej i mocno postawiłam na tematykę nieruchomości. Od tego czasu zdobyłam doświadczenie, pracując m.in. w biurze deweloperskim – sprzedając nieruchomości z rynku pierwotnego, salonach z wyposażeniem do wnętrz, na budowie – nadzorując zmiany lokatorskie, czy pracując w jednym z poznańskich biur nieruchomości.

Wszystkie te działania doprowadziły mnie do miejsca, które stało się początkiem wyjątkowej dla mnie przygody i ścieżką zawodową, którą chcę podążać. Z początkiem 2022 r. zostałam licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami).

Branża nieruchomości skrywa w sobie więcej, niż można sobie wyobrazić. Obecnym etapem mojego życia zawodowego jest Feel-Project Nieruchomości – autorskie biuro nieruchomości, działające na terenie Poznania i okolic. W ramach działalności biura z powodzeniem realizuję swoje założenia związane z branżą nieruchomości.

Referencje

Gorąco polecam współpracę z Panią Małgorzatą. Razem z mężem byliśmy w podbramkowej sytuacji i Pani Gosia stanęła na wysokości zadania. Była pod telefonem o każdej porze. Znalazła nam wspaniałe lokum.

Hanna Michalska

Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą. Podpisanie umów z właścicielem i u notariusza było zorganizowane w ciągu jednego dnia, co było dla mnie ważnie. Dziękuję również za poranną kawę 🙂

Maryna Kufel

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Małgorzatą. Powierzyliśmy jej do wynajmu nasze mieszkanie. Pani Małgorzata kompleksowo zajęła się nieruchomością oraz wszystkimi sprawami związanymi z wynajmem. Serdecznie dziękujemy i z pewnością wrócimy.

Paulina Sokołowska

Pani Małgorzata to taka osoba, z którą jak podejmiesz współpracę, to wiesz że wszystko będzie dobrze. Profesjonalistka, która wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Mimo dość złożonej procedury najmu, cierpliwie i z uśmiechem odpowiadała na każde pytanie. Mogłem liczyć na jej wsparcie na każdym etapie tego procesu, a w razie ewentualnych przeszkód zawsze była gotowa pomóc. Przygotowana, punktualna znająca się na rzeczy osoba - taka, którą cieszysz się, że spotkałeś na swojej drodze i możesz z czystym sumieniem polecić innym.

Patryk P.

Jeśli zakup nieruchomości to tylko z Gosią!! Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że to będzie dobra współpraca. Co cenię najbardziej? Rzeczowe, konkretne podejście, ogromna wiedza, niesamowite pokłady cierpliwości a przede wszystkim niesamowite zaangażowanie. Zaangażowanie do samego końca, dzięki czemu przejście przez wszystkie formalności nie było takie straszne 🙂
naprawdę polecam!!! ♥️

Joanna A.

Korzystam kolejny raz z pomocy p. Małgorzaty. Zdecydowanie polecam współpracę, jest kompetentną, kulturalną osobą na najwyższym poziomie, wyjaśniającą wszelkie wątpliwości, podpowiadającą najlepsze rozwiązania, ale nie narzucającą niczego. Jeśli będę potrzebować, na pewno podejmę współpracę kolejny raz.
P. Małgorzato - dziękuję!

Maria R.

Feel-Project Nieruchomości to biuro, odpowiadające na potrzeby i oczekiwania klientów. Chociaż swój początek datuje w niedalekiej przeszłości, doświadczenie założycielki w branży nieruchomości (‘o mnie’) sięga 2014 r.

Wraz z bazową firmą Feel-Project, doskonale łączy obie działalności – architekturę wnętrz oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Te dwa sektory są swoim idealnym uzupełnieniem. Decyzja o wystartowaniu z projektem autorskiego biura Feel-Project Nieruchomości oraz o rozpoczęciu działań w zakresie sprzedaży i najmu nieruchomości na rynku wtórnym, zainicjowała kompleksowość usług, jakie obie firmy mogą świadczyć swoim partnerom. Usługi związane z projektowaniem wnętrz, remontem/odświeżeniem lokalu, czy jego dalszą sprzedażą/wynajęciem stają się – możliwą do zrealizowania w jednym miejscu – wygodną opcją.

Podstawowym założeniem obu działalności jest jakość. Dzięki celowo ograniczonej ilości ofert w portfolio oraz indywidualnie dopasowanej do potrzeb każdego klienta strategii, usługi świadczone przez moje biuro pozwalają skutecznie i szybko sprzedać/wynająć Twoją nieruchomość.

Biuro Feel-Project Nieruchomości od początku swojego istnienia współpracuje z innymi pośrednikami, dzięki czemu katalog ofert dla klienta poszukującego nieruchomości oraz grupa odbiorców zainteresowanych zakupem/najmem jest zdecydowanie największą z możliwych. Kooperacja agentów i biur z całego Poznania (i okolic) pozwala osiągać jeszcze lepsze wyniki skutecznej i bezproblemowej transakcji.

Zobacz ofertę

Kompleksowość działań Feel-Project Nieruchomości to wygoda i oszczędność czasu.

Sprzedaż nieruchomości

Poszukiwania / zakup nieruchomości

Wynajem nieruchomości

Projektowanie wnętrz

Prace remontowo – budowlane

Finansowanie

Kancelaria notarialna

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pracuję? A może wiesz już wszystko i chcesz się spotkać aby porozmawiać o szczegółach współpracy? Czuj się swobodnie w kontakcie ze mną! Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej, zadzwoń lub napisz (SMS, mail, DM) – wybierz formę najdogodniejszą dla siebie i …. Działajmy!

Napisz do mnie

Wszystkie usługi biura Feel-Project Nieruchomości realizujemy na terenie Poznania i okolic.