Skip to main content

Sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż rozpoczyna się od spotkania – najczęściej w nieruchomości jakiej transakcja dotyczy. Szczegółowy wywiad (na podstawie specjalnie skomponowanej do tych celów ankiety) pozwala na stworzenie spersonalizowanego planu działania.

Następnymi krokami są m.in. oszacowanie wartości nieruchomości, przygotowanie wnętrza (homestaging), sesja zdjęciowa nieruchomości i jej otoczenia, stworzenie oferty i opublikowanie jej na wiodących portalach branżowych. Dzięki wiedzy i narzędzi jakimi dysponuje biuro, istnieje możliwość przygotowania promocyjnych filmów wideo, wirtualnego spaceru czy profesjonalnych wizualizacji wnętrza* (*jeśli: nieruchomość jest do kompletnego remontu lub jeszcze nie została wybudowana (rynek pierwotny). W ramach działań marketingowych biuro oferuje również Dzień Otwarty Nieruchomości, promocję oferty w social mediach (lokalne grupy branżowe; fan page biura; płatne reklamy i kampanie internetowe)).

Biuro Feel-Project Nieruchomości od początku swojego istnienia współpracuje z innymi pośrednikami oraz korzysta z systemu wymiany ofert MLS – dzięki czemu w przypadku sprzedaży nieruchomości – Twoja oferta trafia również bezpośrednio do skrzynek mailowych agentów poszukujących (dla swoich klientów) nieruchomości takiej jak Twoja! System MLS pozwala również na publikację oferty na dedykowanej platformie – narzędziu wymiary ofert w trybie „OFF-MARKET”. Dzięki takiemu działaniu oferta Twojej nieruchomości dociera do szerszej grupy Klientów – co przekłada się m.in. na szybszą sprzedaż.

Jednym z końcowych etapów jest wsparcie Ciebie – Drogi Kliencie – w procesie finalizacji transakcji. Wraz ze specjalistami z którymi współpracuję od lat tj. notariusz czy doradca kredytowy – sprawimy, że podpisanie umowy będzie lekkie i łatwe.

Na koniec zajmę się przygotowaniem dokumentacji do przekazania nieruchomości, pomogę domknąć formalności w urzędach, sądzie wieczystoksięgowym oraz u gestorów sieci.

Podsumowując – przez cały czas trwania Naszej umowy, jestem do Twojej dyspozycji. Od pierwszej rozmowy, do przekazania kluczy nowym właścicielom.

Zapytaj o współpracę