Skip to main content

Poszukiwania / zakup nieruchomości

Początek tej współpracy najczęściej rozpoczyna się w jakiejś przyjemnej kawiarni, przy dobrej kawie lub herbacie – na którą Cię zapraszam. Swobodna, ale konkretna rozmowa pozwala mi poznać Twoje oczekiwania względem poszukiwanej nieruchomości, lokalu czy działki. Analiza potrzeb jest tutaj kluczowa, abym w kolejnych dniach mogła przedstawić Ci oferty starannie wyselekcjonowane i zgodne z założeniami.

Bazując na znajomości rynku nieruchomości w Poznaniu i okolicy oraz korzystając z odpowiednich narzędzi, rozpoczynam poszukiwania. Cały ten proces zaczyna się od weryfikacji ofert na portalach branżowych i lokalnych grupach (m.in. social media). Doskonałym narzędziem z którego chętnie korzystam jest system wymiany ofert MLS – zrzeszający ok 425 agentów z Poznania, którzy publikują tutaj swoje oferty – zanim te staną się ogólnodostępne dla każdego poszukującego indywidualnie/we własnym zakresie. Dzięki tej platformie, mamy dostęp do ofert niepublikowanych, tzw. „OFF-Market”.
Czy wiesz, że znaczna część ‘perełek mieszkaniowych’ znika zanim ogłoszenie pojawi się na portalach? Współpraca z pośrednikiem pozwala dotrzeć do ofert dostępnych tylko dla ‘wtajemniczonych’ 😉

Kolejnym krokiem są prezentacje nieruchomości z wybranych przez Ciebie ofert – wspólnie udajemy się do wszystkich lokali, które do Ciebie wysłałam i które wpadły Ci w oko! Spotkanie ‘na miejscu’ pozwala zweryfikować na żywo stan lokalu, mebli, instalacji, okolicy, ale również dopytać o interesujące Cię szczegóły.

Na koniec, moim zadaniem jest negocjacja najlepszych dla Ciebie warunków zakupu i przekazania lokalu, pomoc w organizacji niezbędnej do zakupu dokumentacji, uczestnictwo w przekazaniu lokalu (m.in. spisanie protokołu zdawczo-odbiorczego), wsparcie w tematach urzędowych oraz w sądzie wieczystoksięgowym, a także pomoc w finalizacji tematów związanych z gestorami sieci.

Pamiętaj, że na każdym etapie Naszej współpracy możesz skorzystać z darmowej konsultacji współpracującego z moim biurem Doradcy Finansowego, a także, dzięki wypracowanej, długoletniej współpracy z Kancelarią Notarialną możesz liczyć na korzystną cenę za sporządzenie aktu zakupu nieruchomości i przeniesienia praw własności do nieruchomości.

Zapytaj o współpracę