Skip to main content

Wynajem nieruchomości

Nie ma znaczenia czy posiadasz nieruchomość którą chcesz wynająć (opis poniżej), czy szukasz nieruchomości do wynajęcia (kliknij tutaj: „poszukiwania/zakup nieruchomości”) – biuro Feel-Project Nieruchomości świadczy obie usługi!

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Zaczynam od oszacowania rynkowej ceny najmu, następnie realizuję usługę homestaging-u. Kolejnym krokiem jest sesja fotograficzna i stworzenie oferty, po czym przechodzę do jej opublikowania na wiodących portalach branżowych, w systemie wymiany ofert pomiędzy pośrednikami – MLS, na kontach biura we wszystkich kanałach social media oraz na lokalnych/sąsiedzkich grupach internetowych.

Te działania zwiastują lawinę telefonów od potencjalnych zainteresowanych którzy chcieliby na żywo obejrzeć nieruchomość. Prezentacje nieruchomości przeprowadzam osobiście, w każdym dniu tygodnia, od wczesnych godzin porannych, aż do późnych godzin wieczornych – zgodnie z dostępnością i kalendarzem zainteresowanego/zainteresowanej. Pamiętaj, że Twoja nieruchomość jest dla mnie priorytetem i zarówno Tobie jak i mnie zależy na szybkiej, skutecznej i bezproblemowej transakcji.

Na koniec pomogę w przygotowaniu treści umowy najmu (lub najmu okazjonalnego), zorganizuję spotkanie stron celem podpisania umowy i spisania protokołu zdawczo-odbiorczego lokalu. Do Twojej dyspozycji pozostaję od dnia zawarcia Naszej umowy aż do momentu przekazania kluczy nowemu Najemcy!

Zapytaj o współpracę