Skip to main content

Poczuj się jak u siebie

Jakość, wygoda i oszczędność Twojego czasu. Usiądź, poczuj się jak u siebie, a ja zajmę się resztą: sprzedam Twój dom, wynajmę Twoje mieszkanie lub znajdę dla Ciebie idealną nieruchomość.

Witaj! Ja nazywam się Małgorzata, a w tej sekcji możesz mnie poznać nieco bliżej!

Jestem osobą niezwykle odpowiedzialną, komunikatywną oraz bardzo zaangażowaną w zadania, które sobie wyznaczę lub które powierzają mi inni.

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Od 2014 r. czynnie prowadzę swoją pracownię projektowania wnętrz – Feel-Project.

Wraz z zakończeniem studiów i otworzeniem pracowni postanowiłam rozwijać się dalej i mocno postawiłam na tematykę nieruchomości. Od tego czasu zdobyłam doświadczenie, pracując m.in. w biurze deweloperskim – sprzedając nieruchomości z rynku pierwotnego, salonach z wyposażeniem do wnętrz, na budowie – nadzorując zmiany lokatorskie, czy pracując w jednym z poznańskich biur nieruchomości.

Wszystkie te działania doprowadziły mnie do miejsca, które stało się początkiem wyjątkowej dla mnie przygody i ścieżką zawodową, którą chcę podążać. Z początkiem 2022 r. zostałam licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami).

Branża nieruchomości skrywa w sobie więcej, niż można sobie wyobrazić. Obecnym etapem mojego życia zawodowego jest Feel-Project Nieruchomości – autorskie biuro nieruchomości, działające na terenie Poznania i okolic. W ramach działalności biura z powodzeniem realizuję swoje założenia związane z branżą nieruchomości.

Referencje

Gorąco polecam współpracę z Panią Małgorzatą. Razem z mężem byliśmy w podbramkowej sytuacji i Pani Gosia stanęła na wysokości zadania. Była pod telefonem o każdej porze. Znalazła nam wspaniałe lokum.

Hanna Michalska

Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą. Podpisanie umów z właścicielem i u notariusza było zorganizowane w ciągu jednego dnia, co było dla mnie ważnie. Dziękuję również za poranną kawę 🙂

Martyna Kufel

Feel-Project Nieruchomości to buro, odpowiadające na potrzeby i oczekiwania klientów. Chociaż swój początek datuje w niedalekiej przeszłości, doświadczenie założycielki w branży nieruchomości (‘o mnie’) sięga 2014 r.

Wraz z bazową firmą Feel-Project, doskonale łączy obie działalności – architekturę wnętrz oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Te dwa sektory są swoim idealnym uzupełnieniem. Decyzja o wystartowaniu z projektem autorskiego biura Feel-Project Nieruchomości oraz o rozpoczęciu działań w zakresie sprzedaży i najmu nieruchomości na rynku wtórnym, zainicjowała kompleksowość usług, jakie obie firmy mogą świadczyć swoim partnerom. Usługi związane z projektowaniem wnętrz, remontem/odświeżeniem lokalu, czy jego dalszą sprzedażą/wynajęciem stają się – możliwą do zrealizowania w jednym miejscu – wygodną opcją.

Podstawowym założeniem obu działalności jest jakość. Dzięki celowo ograniczonej ilości ofert w portfolio oraz indywidualnie dopasowanej do potrzeb każdego klienta strategii, usługi świadczone przez moje biuro pozwalają skutecznie i szybko sprzedać/wynająć Twoją nieruchomość.

Biuro Feel-Project Nieruchomości od początku swojego istnienia współpracuje z innymi pośrednikami, dzięki czemu katalog ofert dla klienta poszukującego nieruchomości oraz grupa odbiorców zainteresowanych zakupem/najmem jest zdecydowanie największą z możliwych. Kooperacja agentów i biur z całego Poznania (i okolic) pozwala osiągać jeszcze lepsze wyniki skutecznej i bezproblemowej transakcji.

Zobacz ofertę

Kompleksowość działań Feel-Project Nieruchomości to wygoda i oszczędność czasu.

Sprzedaż nieruchomości

Poszukiwania / zakup nieruchomości

Wynajem nieruchomości

Projektowanie wnętrz

Prace remontowo – budowlane

Finansowanie

Kancelaria notarialna

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pracuję? A może wiesz już wszystko i chcesz się spotkać aby porozmawiać o szczegółach współpracy? Czuj się swobodnie w kontakcie ze mną! Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej, zadzwoń lub napisz (SMS, mail, DM) – wybierz formę najdogodniejszą dla siebie i …. Działajmy!

Napisz do mnie

Wszystkie usługi biura Feel-Project Nieruchomości realizujemy na terenie Poznania i okolic.